Het Loiredal
Meer kastelen langs één rivier dan redelijk lijkt, wijngaarden tussen elk ervan, en picknicks die zo'n beetje verplicht zijn.
De beste tijd om Het Loiredal te bezoeken is Mei–Jun, Sep, met gebruikelijke middagtemperaturen rond 25°C (77°F). Daar is het 20:24 (UTC+2).
Goed voor
In het seizoen
Het jaar in één oogopslag
mei · maximum 29°C · regen 149 mm · 15,1 uur daglicht · in de aanbevolen reistijd
gemarkeerde kolommen zijn de aanbevolen reistijd
Gemeten in Tours, Indre-et-Loire, de aankomstluchthaven
Gemiddelden 2019–2023 uit het archief van Open-Meteo, geen voorspelling
| Maand | Maximum °CMaximum °F | Regen mmRegen in | Licht | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|
| januari | 28°C82°F | 333mm13,1in | 8,9 u8,9 u | |
| februari | 28°C82°F | 369mm14,5in | 10,2 u10,2 u | |
| maart | 28°C82°F | 416mm16,4in | 11,8 u11,8 u | |
| april | 28°C83°F | 247mm9,7in | 13,6 u13,6 u | |
| mei | 29°C83°F | 149mm5,9in | 15,1 u15,1 u | in de aanbevolen reistijd |
| juni | 29°C84°F | 69mm2,7in | 15,9 u15,9 u | in de aanbevolen reistijd |
| juli | 30°C86°F | 36mm1,4in | 15,6 u15,6 u | |
| augustus | 31°C88°F | 10mm0,4in | 14,2 u14,2 u | |
| september | 31°C88°F | 13mm0,5in | 12,5 u12,5 u | in de aanbevolen reistijd |
| oktober | 31°C88°F | 41mm1,6in | 10,8 u10,8 u | |
| november | 30°C85°F | 115mm4,5in | 9,2 u9,2 u | |
| december | 29°C84°F | 217mm8,5in | 8,5 u8,5 u |
Goed om te weten
Zou je hele groep hiervoor kiezen?
Komen jullie er niet uit? Stel in wat er echt mogelijk is, beantwoord ieder acht korte vragen, en eruit rolt de ene bestemming die bij iedereen past. Ook de kleintjes doen mee, met voorgelezen vragen en antwoorden in plaatjes. Twee minuten per persoon, geen account.
Probeer het met je groepVeelgestelde vragen
Wat is de beste tijd om Het Loiredal te bezoeken?
De beste tijd om Het Loiredal te bezoeken is Mei–Jun, Sep, met gebruikelijke middagtemperaturen rond 25°C (77°F).
Hoe warm wordt het in Het Loiredal?
De gebruikelijke middagtemperaturen in Het Loiredal zijn Mrt–Mei 16°C (62°F), Jun–Aug 25°C (77°F), Sep–Nov 18°C (64°F), Dec–Feb 10°C (49°F).
Is Het Loiredal duur?
Ter plaatse is Het Loiredal gemiddeld.
Voor wat voor reis is Het Loiredal geschikt?
Het Loiredal is goed voor geschiedenis en cultuur, ontspannen vakanties, eten en drinken, bucketlist-reizen.
Regent het veel in Het Loiredal?
De natste maand in Het Loiredal is maart met 416 mm (16,4 in), de droogste augustus met 10 mm (0,4 in), met een maandgemiddelde van 168 mm (6,6 in).
Welke stekker heb ik nodig voor Het Loiredal?
In Het Loiredal zijn de stopcontacten van type C, E op 230 V.











